Sisukaart > Tegevused > Autosõidu simulaator

Autosõidu simulaator

Simulatsioonidest pakutakse liikuva automaketi sees 3D sõitmise kogemust, kus, analoogiliselt päriselus pakutavatele teenustele, on võimalik valida erinevate radade, sõidumaneeride, raskusastmete jne vahel, et parandada koordinatsiooni ja luua paremaid eeldusi praktiliste katsumuste läbimiseks. Seeläbi paranevad võimalused ka rajal pakutava teenuse õnnestumiseks läbi reeglite selgitamise, proovimise ning turvalisuse nõuete lahtirääkimise.

Halli on paigutatud hulk eriliiglist turvavarustust, mis avardab külastajate silmaringi mootorsõidukite turvalisusest ning erinevate mootorsõidukites kasutatavate materjalidega seonduvast. Peamiste eksponaatidena saab nimetada järgnevaid:
Auto turvakere – skelett koos oma kõigi turvatalade ja topeltpõhjadega, võimalik näha skeleti tugevust erinevate mõjuvate jõudude korral.
Erinevad autoklaasid – võimalik klaase ise purustada. Kasutatakse erinevaid klaasiliike nagu lamineeritud klaas, turvaklaas, triplex klaas, turvakiled jne.
Rehvid – vaadeldakse selliseid aspekte nagu rehvide konstruktsioon, kiirus ja koormusindeksid, rehvisegu ja haardumine, rehvimustri jääksügavus, rehvirõhu tähtsus, vigastused. Kõigi kirjeldatud asjade kohta lõiked, näited ja videod koos tagajärgedega. Koostöö Goodyeariga.
Turvavöö, turvavöötool – simulaator, turvavöö õige paigaldus, riskid, jne. Turvavöö ja koormarihmade kestvustesti masin.
Avarii simulaator – auto ümberpaiskumise simulatsiooniks, mis sisaldab tegelikku ümberpööramismehhanismi
Auto simulaator – võimalik turvaliselt simuleerida erinevaid liiklus ja teeolusid. Pakkuda esmaõppet keskkonnasõbralikult ja ohutult turvahallis. Simulaatoril on võimalik muuta teereljeefi ja keskkonda.